Szlaki rowerowe

Ciechocinek i jego okolice wyśmienicie nadają się do uprawiania jazdy rowerowej, nawet przez mniej wprawnych rowerzystów. Teren jest lekko pofalowany i poza paroma wyjątkami, brak w nim większych podjazdów.

Znajduje się tu kilka znakowanych szlaków rowerowych. Jednym z nich jest czerwony szlak Toruń-Włocławek. Jego długość wynosi 62 km. Trasa wiedzie przez Czerniewice, Brzozówkę, Karczemkę, Otłoczyn, Ciechocinek, Siarzewo, Raciążek, Włoszycę, Kucerz, Gąbinek.

Czarny szlak rowerowy prowadzi znad Jeziora Wikaryjskiego przez Włocławek do Wieńca. Jego długość wynosi 20 km.

Rowerzyści mogą także korzystać z pieszych szlaków turystycznych, pamiętając jednak, że bezwzględne pierwszeństwo mają na nich piesi.

Rowery można wypożyczyć w uzdrowisku pod adresami: ul. Konopnickiej 37, ul. Warzelniana 7, ul. Widok 13, ul. Warzelniana 1, ul. Polna 16.

Dodaj opinię
Szlaki rowerowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlaki rowerowe, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlaki rowerowe.
  • 87-720 Ciechocinek
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlaki rowerowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij