Rejsy po Wiśle

Przy korzystnej, bezchmurnej pogodzie trudno o bardziej romantyczną wycieczkę. Malownicze krajobrazy, dzika przyroda - cała naturalna magia Kujaw na wyciągnięcie ręki. Wprawdzie Ciechocinek jest praktycznie pozbawiony jakiejkolwiek żeglugowej infrastruktury - takiej z prawdziwego zdarzenia - to w podróż po Wiśle jak najbardziej można się wybrać.

Na prowizorycznej przystani, zlokalizowanej na 710. kilometrze największej polskiej rzeki, może zacumować maksymalnie kilkanaście niewielkich jednostek. W wycieczkowych rejsach specjalizuje się charakterystyczna, biało-pomarańczowa łódź “BAS” z baldachimem. Wiele wskazuje na to, że w bliżej nieokreślonej przyszłości nie będzie bodaj jedyną jednostką turystyczną na przystani.

Co jakiś czas podnoszony jest pomysł poważnego zagospodarowania brzegów Wisły w Ciechocinku na potrzeby rekreacyjno-wypoczynkowe. Od projektów budżetu obywatelskiego, zakładającego powstanie miejskiej plaży, po jeszcze szerzej zakrojone inwestycje. Tak więc w temacie turystyki rejsowej w Ciechocinku należy spodziewać się systematycznego rozwoju.

Dodaj opinię

Niezły pomysł na letni, romantyczny wieczór, dzięki wyrazistemu pięknu kujawskiejprzyrody. Od wielu lat pasażerów chętnych na podróż po największej polskiej rzece zabiera łódź “BAS”. Niewielka, biało-pomarańczowa, z gustownym baldachimem. W przyszłości, po poważnym rozbudowaniu prowizorycznej przystani na 710. kilometrze Wisły, takich jednostek będzie więcej.

Rejsy po Wiśle warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio kamerzysta Wrocław

Rejsy po Wiśle adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy po Wiśle, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy po Wiśle.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy po Wiśle opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij