Rancho Pod Olszyną

Ośrodek sportów konnych (i nie tylko) położony na skraju malowniczego kujawskiego lasu, który w ostatnich latach przecięła Autostrada Bursztynowa. Stosunkowo bliskie sąsiedztwo takiej drogi zapewne nie pozostało bez wpływu na funkcjonowanie rancza “Pod Olszyną”.

Zajęcia dla początkujących i uczestników obozów - rancho specjalizuje się w organizowaniu większych obozów dla grup zorganizowanych - odbywają się w zadaszonej i ogrzewanej, nowoczesnej ujeżdżalni bądź na zewnętrznym, zraszanym wodą padoku. Dzięki temu ośrodek działa sprawnie przez okrągły rok. “Pod Olszyną” posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego kat. II, posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów na odznaki PZJ. Gospodarze przywiązują dużą wagę do osób niepełnosprawnych - tutaj jeżdżący na wózkach mają doskonałe warunki ku temu, aby spróbować jazdy w siodle.

Ofertę ośrodka uzupełniają kuligi, bryczki, ścieżka edukacyjna pt. “Koń w służbie człowieka”, kursujące po Ciechocinku konne tramwaje oraz… strzelnica - do wyboru wiatrówki oraz łuki.

Dodaj opinię

Położony na skraju pięknego lasu - od niedawna również niedaleko ruchliwej autostrady - ośrodek jeździecki. Przyjazny początkującym, a także osobom niepełnosprawnym. Rancho “Pod Olszyną” posiada certyfikat kat. II, przyznawany przez Polski Związek Jeździecki. Dodatkowo gospodarze proponują przejażdżki bryczkami, konnymi tramwajami, kuligi i strzelnicę.

Rancho Pod Olszyną adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rancho Pod Olszyną, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rancho Pod Olszyną.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rancho Pod Olszyną opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij