Park linowy OSIR-u

Kompleks sportowo-rekreacyjny, sąsiadujący z Parkiem Tężniowym i najbardziej charakterystycznymi zabytkami w mieście. A jego główne atrakcje pozwolą wszystkim odważnym i sprawnym spojrzeć na Ciechocinek z nowej, wysokiej perspektywy.

Zaczynając od tytułowej - w parku linowym przygotowano trzy trasy, różniące się od siebie poziomem trudności i odległością do ziemi. Im wyżej, tym większe wyzwania stoją na drodze. Zwieńczeniem najbardziej skomplikowanego wariantu jest zawsze ekscytujący zjazd tyrolski. Tutaj mający 80 metrów długości.

Komu tory przeszkód nie wystarczą, będzie mógł sprawdzić się na ściankach wspinaczkowych. Takich, na których kompletnie początkujący mają realne szanse, by osiągnąć szczyt - rozmaitych uchwytów i podpórek jest w bród. Do wyboru są trzy ścianki - o wysokości trzech i pół, pięciu oraz sześciu metrów - a każda z nich ma po kilka wariantów wejścia.

Ostatnim z obiektów, już z zupełnie innej bajki, jest zespół kortów tenisowych. W sumie cztery pełnowymiarowe place do gry plus treningowa ścianka do samodzielnego (przede wszystkim) odbijania. Dwa korty mają nawierzchnię poliuretanową, a dwa sztuczną trawę. Całość posiada system sztucznego oświetlenia. Dla tenisistów przygotowano także szatnie i zaplecze sanitarne.

Dodaj opinię

Wejściówki do parku linowego:

 • na trasę łatwą - ulgowe 2 zł , normalne 4 zł
 • na trasę średnią - ulgowe 3 zł, normalne 6 zł
 • na trasę trudną + tyrolkę - ulgowe 4 zł, normalne 8 zł
 • na tyrolkę - ulgowe 2,5 zł, normalne 5 zł

Wejściówki na ściankę wspinaczkową (na kwadrans) - ulgowe 2 zł, normalne 4 zł

Opłaty za grę na kortach tenisowych:

 • kort trawiasty - 8 zł/h, przy oświetleniu 12 zł/h (ulgowe 4-6 zł)
 • kort z nawierzchnią sztuczną - 6 zł/h, przy oświetleniu 10 zł/h (ulgowe 3-5 zł)
 • ścianka treningowa - bezpłatna
 • wypożyczenie sprzętu - trzech piłek 1-2 zł/h, jednej rakiety 1-2 zł/h
 • za zgubienie piłki dopłata w wysokości 2 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Tak naprawdę to rozbudowany kompleks sportowy, w którym park linowy stanowi bodaj największą atrakcję. Na specjalnych, kilkunastometrowych słupach przygotowano 3 trasy z wieloma przeszkodami i trudnymi wyzwaniami. Alternatywą są 3 przyjazne nowicjuszom ścianki wspinaczkowe. Uzupełnieniem oferty rekreacyjnej są 4 korty tenisowe z dwoma różnymi nawierzchniami.

Park linowy OSIR-u adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy OSIR-u, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy OSIR-u.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy OSIR-u. Redakcja serwisu www.e-ciechocinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 2-6 zł
  Park linowy OSIR-u cena biletu ulgowego: 2-6 zł
 • 4-12 zł
  Park linowy OSIR-u cena biletu normalnego: 4-12 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy OSIR-u opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij