Korty tenisowe w Parku Zdrojowym

Intensywny wysiłek włożony w pasjonującą grę plus piękne, zielone tło - ciechocińskie korty tenisowe w Parku Zdrojowym to takie właśnie dwa w jednym. Nie ma wątpliwości, że amatorom białego sportu taka metoda aktywnego wypoczynku bardzo przypadnie do gustu.

Schowany wśród rozłożystych drzew kompleks składa się z czterech ogrodzonych, pełnowymiarowych placów do gry. Każdy z kortów posiada nawierzchnię ziemną z czerwonej mączki. Dzięki sztucznemu oświetleniu można grać nawet do późnego wieczora. Zarządcą obiektu, działającego w sezonie od kwietnia do października, jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku. Na miejscu można wypożyczyć piłeczki i rakiety do gry oraz treningową maszynę do wystrzeliwania piłek.

I jeszcze ciekawostka architektoniczna - szatnie i pomieszczenia dla pracowników obsługi parkowych kortów mieszczą się w zabytkowym, stylowym budynku, w którym niegdyś funkcjonowała kręgielnia dla uzdrowiskowych kuracjuszy.

Dodaj opinię

Opłatę za grę i usługi na parkowych kortach:

 • godzina - normalne 16 zł, ulgowe 8 zł
 • godzina z włączonym oświetleniem - normalne 20 zł, ulgowe 10 zł
 • karnet na 10 sesji - normalne 120 zł, ulgowe 60 zł
 • karnet na 20 sesji - normalne 200 zł, ulgowe 100 zł
 • skorzystanie z automatu wyrzucającego piłki - 10-20 zł/h
 • wypożyczenie rakiety - 1-2 zł
 • wypożyczenie 3 piłek - 1-2 zł
 • kara za zgubienie piłeczki - 2 zł/szt.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Zespół czterech obiektów przeznaczonych do uprawiania szlachetnego, “białego sportu”. Każdy, oczywiście pełnowymiarowy kort, dysponuje systemem sztucznego oświetlenia. Podłoże? Ceglasta, czerwona mączka. W pomieszczeniach socjalnych, urządzonych w zabytkowej kręgielni, mieszczą się szatnie i wypożyczalnia sprzętu: rakiet, piłek i wyrzutnię do treningów.

Korty tenisowe w Parku Zdrojowym adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe w Parku Zdrojowym, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe w Parku Zdrojowym.
Ceny biletów / cennik wejść do Korty tenisowe w Parku Zdrojowym. Redakcja serwisu www.e-ciechocinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 8-10 zł
  Korty tenisowe w Parku Zdrojowym cena biletu ulgowego: 8-10 zł
 • 16-20 zł
  Korty tenisowe w Parku Zdrojowym cena biletu normalnego: 16-20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe w Parku Zdrojowym opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij