Stajnia Pod Tężniami

W Ciechocinku, miłośnicy jazdy konnej mają do dyspozycji kilka ośrodków jeździeckich. Stajnia Pod Tężniami to jeden z nich - ten powinien zainteresować przede wszystkim tych turystów i kuracjuszy, którzy nie mają wielkiego doświadczenia w aktywnym wypoczynku w siodle. Co wcale nie znaczy, że wprawni jeźdźcy nie mają tu czego szukać.

Oferta Stajni Pod Tężniami obejmuje oprowadzanie na kucyku - to oczywiście opcja głównie dla maluchów i dzieciaków - lonżowanie, lekcje z instruktorem oraz samodzielne jazdy na maneżu oraz wycieczki terenowe. Z uwagi na niepowtarzalny urok nadwiślańskich terenów, takie wyprawy mają w sobie niezwykłą magię - zwłaszcza w dobranym towarzystwie.

Dodaj opinię

Oprowadzanie na lonży - 40 zł za pół godziny

Zajęcia i jazda na ogrodzonej ujeżdżalni - 40 zł za godzinę

Jazdy terenowe i wycieczki w plener - 50 zł za godzinę

Oprowadzanie na kucyku - 10 zł za 10 minut

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Gospodarstwo agroturystyczne, w którym bardzo istotne jest funkcjonowanie ośrodka jeździeckiego. Nauka podstaw (m.in. na lonży i po maneżu) oraz przeznaczone dla bardziej zaawansowanych terenowe jazdy, oferowane przez Stajnię Pod Tężniami, zapewniają niepowtarzalne wrażenia - zarówno dzięki znacznej liczbie koni, jak też malowniczym krajobrazom nad Wisłą.

Stajnia Pod Tężniami adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Pod Tężniami, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Pod Tężniami.
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Pod Tężniami. Redakcja serwisu www.e-ciechocinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Stajnia Pod Tężniami cena biletu ulgowego: 10 zł
  • 40-50 zł
    Stajnia Pod Tężniami cena biletu normalnego: 40-50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Pod Tężniami opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij