Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski

Jego istnienie i popularność pokazują, że często tam, gdzie powszechnie wydaje się, iż jest miejsce wyłącznie na cierpienie i żal, znajduje się również przestrzeń na wielką radość i zachwyt.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski (sierpień) odbywający się w Muszli Koncertowej jest wielkim świętem owych dzieci, ich rodziców i opiekunów a także świętem przeobrażenia myślenia ludzi, którzy z osobami upośledzonymi nie mają na co dzień kontaktu.

Uczestnikami festiwalu są dzieci i młodzież niepełnosprawna, wyłonieni na drodze wcześniejszych eliminacji. Razem z dziećmi wystąpiły już takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak m.in.: Halina Frąckowiak, Katarzyna Skrzynecka, Just 5, Izabela Trojanowska, Michał Bajor.

Gospodarzami Koncertu Galowego byli już natomiast m.in.: Agata Buzek, Agata Młynarska, Andrzej Nejman. Festiwal transmitowany jest przez TVP.

Dodaj opinię
Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski.
  • 87-730 Ciechocinek
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij