Festiwal Operowo-Operetkowy

Festiwal Operowo-Operetkowy sprawia, że Ciechocinek przez kilka wrześniowych dni oddycha najwspanialszą muzyką.

Odbywa się w Teatrze Letnim (wówczas wstęp jest płatny) oraz w Muszli Koncertowej i Sali Koncertowej w Parku Zdrojowym (wstęp darmowy). Wybucha wieczorami, kiedy rozbrzmiewają utwory tak znane jak Straszny Dwór Stanisława Moniuszki, Wesele Figara Wolfganga Amadeusza Mozarta, Księżniczka Czardasza Emmericha Kalmana, kompozycje Straussa, prezentowane są najpiękniejsze duety i arie napisane przez polskich i zagranicznych kompozytorów.

Na festiwalu wystąpili już m.in. polscy tenorzy: Bogusław Morka, Jan Zakrzewski, Romuald Spychalski, Andrzej Jurkiewicz, sopranistka Edyta Ciechomska, soliści Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Polskiej Opery Kameralnej.

Dodaj opinię
Festiwal Operowo-Operetkowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal Operowo-Operetkowy , zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal Operowo-Operetkowy .
  • 87-720 Ciechocinek
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal Operowo-Operetkowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij