Basen Pod Tężniami

Integralna, dostępna również dla gości z zewnątrz część większej kliniki uzdrowiskowej. Spośród wszystkich tego rodzaju obiektów w Ciechocinku, ten ma bodaj najwięcej wspólnego z klasycznymi, łączącymi rekreację z rozrywką aquaparkami. I to pomimo ewidentnego braku jakiejkolwiek zjeżdżalni.

W całym kompleksie “Pod Tężniami” można skorzystać z trzech różnych basenów. Dużym atutem tego największego jest mnogość wszelakich typów hydromasaży: czy to bąbelkowych, czy kaskadowych, czy biczów wodnych. Niecka ma kształt koła - o średnicy (na oko) ok. 20 metrów - z kilkoma dodatkowymi niszami. Pływanie? Bardziej rekreacyjne niż sportowe.

Jako że ośrodek znajduje się w pobliżu słynnych ciechocińskich tężni, nie mogło zabraknąć basenu solankowego. Przeznaczonego głównie do rozmaitych ćwiczeń i gimnastyki, po której lecznicze właściwości wody są najlepiej przyswajane przez organizm. Do tego dochodzi mały basen zewnętrzny. Strefę SPA&Wellness uzupełniają jeszcze nowoczesna siłownia, parę różnych saun oraz Kryształowa Komnata Solna do inhalacji.

Trzeba wspomnieć, że kupno jednego biletu w żadnym razie nie pozwala na korzystanie ze wszystkich atrakcji obiektu.

Dodaj opinię

Wejściówki dla gości, którzy nie przebywają w klinice uzdrowiskowej "Pod Tężniami":

  • kompleks główny - baseny rekreacyjne + łaźnie i sauny - normalne 9-15 zł, ulgowe 5-7,5 zł
  • do basenu solankowego - normalne 11-15 zł, ulgowe 7-9 zł
  • do Kryształowej Komnaty Solnej - normalne 11-15 zł, ulgowe 7-9 zł
  • bilet normalny łączony - kompleks basenowy główny + siłownia - 19 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Całkiem rozbudowany kompleks SPA ciechocińskiej kliniki uzdrowiskowej, udostępniany także gościom z zewnątrz. Do wyboru są w sumie 3 baseny: niewielki zewnętrzny, nastawiony na wodną gimnastykę solankowy oraz główny, w którym można rekreacyjnie popływać i oddać się rozmaitym masażom. Ofertę ośrodka uzupełniają m.in. sauny, solna grota inhalacyjna oraz siłownia.

Basen Pod Tężniami adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Pod Tężniami, zobacz gdzie w Ciechocinku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Pod Tężniami.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Pod Tężniami opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij